Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Page 1 of 11
Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » Erotske priče (Pročitajte neke erotske priče i okačite neku :))
Erotske priče

4883
poruka na forumu
294 1518

post # 1 | 20.07.2011 , 1:14 PM

Swing Zurka

….Poziv za zurku smo dobili od prijatelja sa kojim smo par puta imali sex.Objasnili su nam da je zurka kod njihovih prijatelja,da ce biti nekoliko parova, ali da nemoramo da usestvcujemo u nicemu ako to ne zelimo.Mozemo samo posmatrati ili se ukljuciti, ako nam se neko svidi.
Ceo taj dan imali smo tremu, jer je to bila novost za oboje.Ona je obukla dugu crnu haljinu sa velikim izrezom i dekolteom.Ispod je imala crne samostojece carape i minijaturne tangice.Naravno visoke stikle su bile obavezne, kao i nekoliko detalja od nakita. U pola devet smo bili na toj adresi i pozvali prijatelje da nas uvedu.Bila je
to poveca kuca sa lepo sredjenim dvoristem. Domacini su bili par od cetrdesetak godina,ona visoka plavusa, dugih nogu i malo jace guze.On je bio covek za koga bi se moglo reci da dobro zgleda u svojim godinama, crne kose prosarane sa ponekom sedom.
Uveli su nas u prizemlje koje je bilo uredjeno kao da se radi o nekom klubu ili cafeu.Poveci sank, nekoliko koznih garnitura, nekoliko stilskih stolova i dosta jastuka i taburea po podu.Kada smo mi stigli u prostoriji su bili nasi domacini, prijatelji, jos jedan par, dva mladja muskarca i devojka izazovno obucena koja je posluzivala
pice.Mora se priznati da su svi ok zgledali.Svetla su bila prigusena,muzika je dopirala iz skrivenih zvucnika, a prostorijom se sirio miris aromaticnih sveca.Poveli su nas u obilazak ostalih prostorija. Na istom spratu su bili jos dva velika kupatila i
tri sobe(sa velikim bracnim krevetima) do kojih je vodio dugacki hodnik.Domacin nas nije upoznao sa ostalim gostima, vec je ostavio da sami odlucimo ko nam je interesantan.U narednih sat vremena dosli su jos 3 para,dve cure(zene) i jos nekoliko muskaraca.Atmosfera je bila opustena, pice, hrana i djuskanje uz muziku.Tek oko ponoci
su pocele prve varnice u smislu ljubakanja i pipkanja medju gostima.U medjuvremenu smo prijatno caskali sa gostima o svemu. O dosadasnjim iskustvima, zeljama, mastanjima.Upoznali smo par koji je , kao i mi prvi put bio tu, tako da smo nas cetvoro sa jos jednim pojedincem stajali po strani i posmatrali sta se desava.Posle ponoci su
se dva para uputila ka jednoj od soba.To je bio znak da se atmosfera podigne na veci nivo.
U fotelju do nas je sela gazdarica sa dva mladja muskarca.Za cas je ostala samo u sandalama boje zlata.Smenjivali su se na njenim usnama i mackici. Domacin je sedeo u barskoj stolici, dok mu je hostesa pusila.Jos jedan par se mazio u cosku, dok su se ostali pogubili po sobama.Prostorije su se za cas ispunile uzdasima i dahtanjem. Odlucio sam da obidjem sobe, a zamnom je krenuo i mladic koji je do tad stajao sa nama.U prvoj sobi su bili ono cetvoro koji su prvi krenuli ka sobama. Naguzene,ljubile su jedna drugu ,dok su ih partneri tucali otpozadi.U drugoj sobi je bio pravi grupnjak.Nismo mogli prebrojati tacno, ali sigurno je na krevetu bilo tri dame sa bar pet muskaraca, plus dva muskarca koji su samo posmatrali sa strane. U trecoj sobi je bio mladji par(samo njih dvoje).On je lezao na ledjima, dok je ona jahala na njemu.Bila je u minicu,cak je imala i tangice na sebi samo malo pomerene u stranu.
Jebacina je trajala nekoliko sati.Ucesnici su prekidali samo kad bi dosli po pice ili otisli na
tusiranje.Nas petoro, iako napaljeni smo se uzdrzali od sexa. Malo smo se mazili u svojoj lozi dok smo posmatrali ostale.
Nekoliko sati posle ponoci pocelo je razilazenje,
a domacini i hostesa su poceli da spremaju sobe posle zurke.Nasi prijatelji su nam predlozili da ostanemo da prenocimo, zbog popijenog alkohola i mogucih problema sa saobracajnom olicijom.
Odlucili smo da pristanemo, te domacini pocese da prave raspored za spavanje(jer nismo bili jedini koji su odlucili da prenoce)
Ispostavilo se da nema dovoljno mesta da dobijemo sami sobu, vec smo morali da delimo krevet sa nekim.Odlucili smo se da sa nama bude tip koji je bio svo vreme sa nama. Nasi prijatelji su uzeli prvu sobu sa jos jednim parom.U drugoj sobi je bilo vise njih(prepoznali smo i hostesu medju
njima).Nas troje smo se smestili u trecu sobu. Supruga je dobila od domacina obicnu belu pamucnu majcu za spavanje.Istusirala se i smestila izmedju nas(nisam zeleo da spavam do muskarca).
Kako je on bio tu odustao sam od sexa i opijen alkoholom brzo zaspao.
Posle nekog vremena me probudilo komesanje u krevetu.Otvorio sam oci i video da njih dvoje kako se ljube i maze.Nisam reagovao vec sam se napravio kao da i dalje spavam.Ona je tiho uzdisala dok je njegova ruka verovatno bila medju njenim nogama ispod pokrivaca.Okrenula se prema meni da vidi dali spavam,a onda se zavukla ispod pokrivaca.
Osecao sam njenu vrelu guzu na svojoj butini, dok se pokrivac ritmicki dizao gore dole.Posle par minuta je povukao ispod sebe, a odmah zatim sam cuo njen uzdah.Poceo je polako da tuca moju zenu tik pored mene.
Ubrzo su prestali da se uzdrzavaju, zbacili su prekrivac sa sebe i pojacali tempo. Podigao sam glavu prema njima, a ona je kratko odgovorila:
” Morala sam, previse sam bila napaljena…”
Nekoliko puta se zabio u nju, a onda svrsio po njenom stomaku.
Cmoknula me i rekla da idu na tusiranje.Ponovo sam poceo da tonem u san(alkohol je bio jaci od napaljenosti).
Kad sam se ponovo probudio vec je bilo pocelo da svice. U krevetu sam bio samo ja.Obukao sam pantalone i krenuo niz hodnik.Iz salona su se culi
uzdasi.Neko se tucao.
Kad sam dosao do ulaza stao sam kao ukopan od prizora koji sam video.Moja zena je bila na fotelji u sendwichu izmedju dva muskarca.Jebali su je divljacki, dok je ona sa uzivanjem stenjala i uzdisala.Pored glave je bio jos jedan muskarac koji joj je povremeno stavljao kitu u usta.
U fotelji pored, sedeli su domacin i tip koji je bio u sobi sa nama, goli…
Ekipa na mojoj zeni zameni mesta, iz usta u guzu, iz guze u usta.Gledao sam svoju zenu kako svrsava i uvija se pod naletima tri muskarca.Jos malo su je jebali, a onda jedan po jedan svrsise po njenom licu i usnama.Krenuli su ka kupatilu, a ona stade pored mene:”Svrsila sam nebrojeno puta…ne znam koliko me njih tucalo….”
Bila je umazana spermom po celom licu , grlu, grudima…O[color=red]vlas me poljubi u utrca u kupatilo
Domacin mi pridje i potapsa po ramenu:” Imas vatrenu zenku, sve nas je naterala da svrsimo po nekoliko puta. ”
Prisao sam sanku i nasuo sebi povecu casu wiskija….

Slucajni seks

Prvi put pisem pa ne znam kako da pocnem

Mi smo sto bi rekli sredovecni par pristojnog izgleda. Posle nekoliko godina braka doslo je do malog zasicenja ali je sve koliko toliko potaman. U seks smo uveli i vibrator sto nisam bila odusevljena ali sam prihvatila da se igramo ponekad. Obicno smo u pozi 69 gde me muz lize dok mi je vibrator u maci dok ja njemu lizem. Tada me tera da zamisljam seks sa dva muskarca sto je meni bilo bljak. Skoro smo bili u spa centru gde smo koristili saune i jakuzi. Bila sam zblanuta kada smo usli u svet gde svi skoro setaju goli. Kada sam videla htela sam da odem ali me je nekako nagovorio te smo ostali. Polako sam se opustila. Nemam blam od golog tela, ne izgledam lose ali mi je sve to bilo bezveze. Koristili smo saune gde su svi bili goli, dok smo se brckali u bazenu goli kao od majke rodjeni, saputao mi je kako ga pali sto me drugi gledaju, kako verovatno momci koji su bili sami misle kako bi me kresnuli. Sve me je to nerviralo ali njegov kurac na ulazu u moju ribicu je cinio da se opustim. Lagano je pokusavao da udje. Ne verujem da su drugi videli sta radimo ali me je ipak palila misao da mozemo da imamo seks dok drugi naslucuju sta radimo. Nakon bazena i sauna smo imali seks gde me je podsecao na neke momke koje smo videli. To mi je sve bilo bezveze. Posebno me je nervirala njegova zelja da me krese sa jos jednim momkom u sendvicu ali me je potresao orgazam dok mi ga je lepo zabijao te sam posle toga utonula u san.

Igrom slucaja skoro sam imala proslavu godisnjice apsolventske veceri koja je bila organizovana kao vikend u drugom gradu te smo imali zakupljene i sobe u blizini kluba gde je sve organizovano. Nas tri drugarice smo otisle mojim kolima u subotu ujutru i smestile se u sobu. Usput smo se dosta ispricali jer je vece bilo rezervisano za klub gde sigurno od glasne muzike nece biti mogucnosti. Za uvece sam se doterala po muzevom nagovoru. Crnu haljinu koja je bila tik iznad kolena sa izrezom na grudima tako da mi je dekolte bio u prvom planu. Obukla sam crne samodrzece carape sa cipkanim radom, tangice naravno koje su ustvari bile samo tanka traka sa cipkom napred i crne cipele na visoku stiklu. Dan pre sam se kompletno depilirala osim male crte koja je ostala dole. Pogledala sam se u ogledalo, dobro sam izgledala. Plava kosa koja pada preko bretela, izrez taman da malo otkriva, guza na koju pada haljina, bas zavodno. Dragi bi prokomentarisao da ce sigurno biti mnogih koji bi me odvukli u krevet. Ni moje drugarice nisu zaostale u spremanju. Maja mi je prisla i uhvatila me za grudi uz komentar – uh kakve macke. Malo me prenula svojim postupkom ali iskreno mi je prijalo. Stajala je iza mene u beloj haljini koja je isticala njene obline. Ana se smesila iz pozadine. U tom me je sacekala poruka da „pazim“ sta radim, skinem gacice i da „podnesem“ izvestaj. Malo me iznervirao te sam ga ipak u inat poslusala i skinula gacice. Sad ces videti pomislila sam u sebi. Maja je videla sta radim uz komentar – opa draga i ti si spremna ko i ja. Moj muz me je naterao da idem ovako i posle nekog vremena pocela sam da uzivam u tome.

Nasmejala sam se, stavila jos koju kap parfema te smo krenuli ka klubu. Dok smo isli videla sam da se mnogi okrecu za nama sto mi je godilo. Usli smo u klub gde je bilo mracno uz glasnu muziku i osvetljenje. Poznato drustvo od pre. Seli smo u separe sa Markom i njegovim drustvom – cetvoricom momaka sa kojima je nastavio da se druzi posle faksa. Marko je inace na apsolventskoj eskurziji pokusao na svaki nacin da me odvuce u krevet ali nije uspeo. Tada sam imala decka i nisam zelela da ga varam. Pljustali su komentari na nas izlged. Uskoro je stigla i tura pica. Resila sam da se potpuno opustim uz martini. Uz kucanje prva tura se eksirala. Maja i Ana su izgleda bile u treningu a ja sam nekako uspevala da pratim. Odmah je dosla i druga tura. Uskoro su case opet bile prazne. Meni je pocelo da se malo manta u glavi. Maja i Ana su krenule ka podijumu. Na telefonu mi je u tom stigla poruka od dragog. Opet me pitao da li se zabavljam, ima li sta za ulov i slicno. Odgovorila sam mu – cuces kad se vratim, ustala i otisla ka podijumu. Snimila sam Maju i Anu kako igraju izmedju Marka i njegovih drugova. Tek tad na ovom svetlu sam snimila Maju i njenu haljinu koja je vise otkrivala no skrivala. Guza joj je bila savrsena. Ana je imala roze pantalone. Od svetla se videla super guza i cipkane tangice. Petar je igrao iza Maje a ona se okretala kao cigra. Ana je igrala izmedju Jovana i Ivana. Krenula sam ka njima. Marko se odmah stvorio pored mene. Igrali smo uz stare hitove i zabavljali. Marko je u jednom trenutku krenuo da igra iza mene te sam osetila na butini kako je napaljen. Gledala sam u Anu i Maju i pretpostavljala da su u slicnoj situaciji. Pocele su malo laganije stvari. Maja mi je prisla i trazila ples. Naslonila se na mene i uhvatila me za guzu. Nisam znala sta da radim. Bilo me je blam pred svim ljudima. Sa druge strane prijalo mi je. Momci su bili odusevljeni. Popila je dosta i zacudila me jer znam je kao smernu devojku. Sada je u braku ali iz price sam saznala da je pocela da uzivala u seksu. U tom su se stvorili Marko i Petar i odvojili nas. Igrala sam sa Markom koji se trudio da osetim koliko je napaljen. Njegova ruka je klizila niz moja ledja ka guzi. Sapnuo mi je kako me zeli veceras na sta sam se samo nasmejala i okrenula ka Jovanu koji je igrao sa Anom. Kada me je stisnuo osetila sam i da je on napaljen i da ima dobar komad. Pocela sam da se palim i razmisljam kako bi bilo da se kresnem veceras sa nekim. Noge su polako pocele da me izdaju te smo se vratili u separe. Dosla je jos jedna tura pica posle koje su nas momci pozvali kod sebe u sobu da nastavimo. Ana se izvukla mada sam znala da joj je muz ljubomoran tako da sam otisla sa Majom.

U sobi su nam natocili jos po jedno pice. Pocela je prica o starim vremenima, eskurziji, zenama, muzevima. Kako sam sedela u fotelji haljina mi se povukla gore te su se videli krajevi carapa. Marko je gledao kao opcinjen. Bila je neka lagana muzika te je Ivan pozvao Maju na ples. Igrali su na sred sobe dok smo svi gledali. Ples je sve vise i vise licio na prljav ples. Maja se uvijala oko Ivana a njegove ruke su bile svuda. U jednom trenutku je Jovan stiskao njenu guzu. Maja je uhvatila njegove ruke ali nije sklonila. Mene je sitacija nervirala ali sa druge strane sam osecala kako se palim. Znala sam da ne nosi gacice i da je Jovan to sigurno osetio. Prisao im je Petar tako da je Maja igrala izmedju njih dvojce. Njene ruke su bile u vazduhu a njihove su pretrazivale Majino telo. Cela situacija me je palila iako je jedan deo mene zeleo da odem nisam mogla da se pomerim. U tom razmisljanju osetila sam da me Marko vuce ka sredini sobe. Kao opcinjena ustala sam i zagrlila ga. Poceli smo da plesemo a njegove ruke su pocele da istrazuju moje telo. Prepustila sam se milovanju kada sam osetila nekog iza mene. Bio je to Jovan. Njegovo koplje se oslanjalo o moju guzu. Igrali smo a osecala sam da je moja ribica potpuno mokra. Setila sam se mog dragog i zelje da me kresu dvojca u sendvicu sto me je jos vise napalilo. Iz razmisljanja su me prenuli tihi uzdasi i mumlanje. Okrenula sam se i videla Maju, bila je na krevetu samo u carapama dok joj je Ivan zabijao od pozadi. Petar je bio ispred i pokusavao da joj zapusi usta. Videlo se da uziva i da bi bila glasna da nema Petra. U tom je moja haljina odletela na gore. Htela sam nesto da kazem ali mi je Marko zapusio usta svojim. Jovan me lagano podigao i namestio na Markovo koplje koje je uslo bez problema. Bila sam napaljena kao nikad. Marko me je par puta spustio na svoj kurac a ja sam svrsila skoro trenutno. Marko me i dalje drzao, glava mi je pala na njegovo rame kada sam cula u pozadini tiho jecanje i stenjanje. Pogledala sam u Maju koja je bila u sendvicu. Ivan je lezao na krevetu dok joj je Petar besomucno rovario po guzi. Scena o kojoj je moj dragi mastao. Njena glava je letela levo desno. A mene je po prvi put pocela da pali misao da budem u sendvicu. Analni seks me nije privlacio ali gledajuci Maju koja je ocigledno uzivala bila sam maksimalno napaljena. Marko se izvukao i prisao Maji i smestio joj svoje koplje puno mojih sokova u usta. Maja ga je spremno usisala. Ovako napaljena okrenula sam se ka Jovanu i samo mu tiho sapnula – rasturi me. Nije mu trebalo mnogo. Polegao me na krevet pored Maje i zabio svoje koplje koje je bilo vece od Markovog. Zabijao ga je u ritmu dok je pored mene Maja ocigledno uzivala dok su je njih trojca kresali. Svrsavala je u serijama. Momci vise nisu mogli da izdrze te su krenuli da je pune. Petar joj je ocigledno napunio guzu dok joj je Marko punio usta. Ocigledno joj je to prijalo jer je sve progutala. Okrenula se prema meni i pocela da me ljubi. Ne volim spermu ali cela ova situacija i Jovan koji me je super kresao ucinila je da prihvatim njen jezik. Svrsila sam jos jednom. Jovan se pridigao i krenuo da mi zapusi usta svojim kopljem. Nisam zelela ali je Maja samo tiho sapnula, opusti se draga, super je. U sledecem trenutku u mojim ustima je bila poplava sperme. Slivalo se sa svih strana tako da sam htela ne htela morala da gutam – i prezivela. Maja mi je opet uvalila jezik i polizala sto je ostalo. Sve ovo me jos vise napalilo sto nisam mogla da verujem. Dok sam tako lezala potpuno vlazna, napaljena ulepljena od sperme osetila sam jos jedno koplje na ulazu u moju ribicu. Setila sam se da je to Ivan. Maja mi je saputala na uvo – draga sada ces osetiti pravu stvaru. Bila je potpuno u pravu. To nije bio kurac, to je bila kurcina. Ivan je ulazio lagano u moju vlaznu i napaljenu ribicu koja se sirila. Spustila sam ruku i osetila kurac koji je bio debeo i ogroman. Ivan je osvajao malo po malo prostor. Maja mi je sapnula na uvo – spremi se za ovo i u sledecem trenutku je Ivan zabio do kraja. Jednostavno mi se oteo krik. Ostao je tako neki tren u meni. Nikad pre me niko nije tucao sa tolikim kurcem. Nastavio je lagano da me krese tako da je od pocetne nelagode stvarno bilo super. Setila sam se mog muza koji je govorio kako ce mi dovesti nekog sa ogromnim da me rasturi i sad dok me jedan takav krese shvatam da je bio u pravu. Ivan je znao sta radi a ja sam se prepustila i stenjala i uzivala. Potresao me snazan orgazam. Lezala sam na krevetu. Nisam mogla da se pomerim. Ivan je ustao i poceo da prosipa spermu po meni. Bila je to velika kolicina tako da sam bila kompletno ulepljena. Osecala sam se iscrpljeno ali zadovoljno.

Momci su zapalili cigarete i ja sam uzela jednu iako ne pusim. Maja me pitala kako je bilo. Mada moj pogled i izgled su govorili sve. Tada sam rekla nesto sto nisam nikada pomislila da cu reci – momci ja zelim jos. Svi su spremno ustali. Njihova koplja su pocela da se krute. Maja i ja smo poceli redom da im pusimo. Miris svezeg seksa i ukus nasih sokova su me dodatno palili. Kada sam dosla do Ivana jedva sam uspela da stavim glavic u usta. Marko je hteo opet da me kresne ali nisam dala. Izvadila sam Ivanom palamar i rekla, Marko veceras Ivan ima prednost. Ivan kao da je znao seo je na krevet a ja sam ga zajahala. Lagano, sama sam odredjivala ritam. Moja ribica je bila i dalje vlazna, osecala sam ga kako me kompletno ispunjava, njegova jaja sam osecala na guzi. Maja je prisla i pocela da mi lize cmar. Nisam zelela to ali nekako sam pocela da se opustam, pocela je da gura prvo jedan pa jos jedan prstic. Pozvala je Marka koji je spreman dosao da mi zabije svoje koplje u guzu. Primirila sam se na Ivanu a on je lagano ulazio. Malo me bolelo ali me je stvarno napalia cela situacija. Kada je usao do kraja bila sam odusevljena. Dva kurca u meni odjednom i ja uzivam. Nisam nikad verovala da je to moguce ali kad su krenuli da me kresu orgazmi su se smenjivali, Marka je zamenio Jovan sa dosta velikim kurcem. Nabio ga je do kraja a ja sam pocela da cvilim i jecim u orgazmu koji kao da nije prestajao. Petar mi je brzo zapusio usta da ne probudim ceo hotel. Njih trojca su radili kao uigran tim a ja sam izivala i bila na sedmom nebu. Izvadila sam na trenutak Petrov kurac iz usta i rekla im – jebi te me, rasturite me – napunite moje rupice. Ovo ih je jos vise napalilo tako da su se besomucno nabijali u mene. Prvi je popustio Jovan koji je poceo da mi puni guzu. Sledeci je bio Petar koji je istresao znacajnu kolicinu u moja usta ostao je jos Ivan koji je izgledao kao da moze do ujutru. Ipak i on je posustao a ja sam ustala i uzela njegov kurac u usta. Poceo je da poliva i punio moja usta. Sve sam progutala. Prisla mi je Maja i poljubila me strasno i olizala sve sa mog lica. Bila sam iscrpljena da nisam mogla da se pomerim. Iz guze se slivala sperma. Osecala sam se super i srecna sto sam dozivela ovu noc. Zamisljala sam kako da sve ovo saopstim mom dragom ali o tome neki drugi put.

KAKO SAM IZGUBILA NEVINOST NA LETOVANJU
[color=red]

Zovem sa Natasa. Visoka sam 1,72, imam 55 kg, dobre sise, I dupe. Nakon zavrsenog drugog razreda srednje, dogovorila sam se sa svoje tri drugarice, Milicom, Majom I Nevenom da idemo na more. Preko oglasa smo nasle kampovaliste u malom mestascu u Crnoj Gori I odlucile da idemo tamo. Inace, bila sam nevina. Tada sam imala 16 godina, I povremene momke, ali ni sa jednim od njih nisam isla dalje od ljubljenja I mazenja. Milica, Maja I Nevena su odavno primale kitu, I planirale su da se izjebu do iznemoglosti na moru, pa da se vrate kuci I glume dobre devojke. I ja sam razmisljala kako bi bilo lepo da se resim himena sa nekim zgodnim muskarcem, ali opet nisam htela da to uradim sa bilo kim.

Dosao je I taj dan, sele smo na autobus, I uspesno se smestile u kamp prikolicu koja je bila ispod jednog bora. Cim se izadje iz nje mogla se videti ogromna pescana plaza, I gomila preplanulih ljudi. U prikolici do nase bila su cetiri momka negde izmedju 18 I 20 godina. Bili su opusteni I slusali su muziku, salili se, I odmah nam pomogli da se smestimo. Davor je bio visok oko 1,90, atletski gradjen, misici su mogli da se istaknu na njegovom telu, I odmah se uklopio sa Majom. Imao je plave oci I kratku kosu. Milica je pocela da se muva sa Sergejem, koji je bio nesto nizi od Davora, ali isto dobro razvijen. Ispostavilo se da momci treniraju kosarku zajedno I das u dosli na letovanje. Navodno su svi bili slobodni. Nevena je zavrsila sa Borisom, plavim momkom koji je mozda bio I najbolje razvijen, I imao prelep omeh. A meni je ostao najpovuceniji I najstdiljiviji momak, a posle ce se ispostaviti I najkuratiji, Milan. Milan je imao poludugu kosicu tamno smedje boje, prelep blistav osmeh kao iz reklame, visok 1.85, I prelepih kestenjastih ociju. Odmah sam osetila leptirice u stomaku. Gledala sam ga kako pliva, izlazi iz vode I sunca svoje prelepo telo. Nije bio maljav, bio je naprosto savrsen. Lezao je na suncu sa suncanim naocalama, rasirenih nogu. Svi smo bili tu, on je jedini cutao.

Te noci smo izasli u obliznji nocni klub, u parovima. Davor I Maja su prvi otisli ‘’na svez vazduh’’, zatim Nevena I Boris, a onda I Milica I Sergej. Ostali smo samo ja I Milan. Oko 2 sata smo krenuli u setnju. Nismo imali puno zajednickih tema. Sedeli smo na plaza I posmatrali more kako se tiho pomera. Poceli smo da se ljubimo. U jednom trenutku Milan je poceo da zavlaci svoju ruku pod moju majicu. Prekinula sam ga. ‘’Izvini..’’, reokao je. ‘’Ne u redu je, ja… nisam spremna.’’, odgovorila sam stidljivo. ‘’Ma OK, ja sam kriv. A da ti pravo kazem, ne bi ni imali gde da to uradimo. Verovatno su nam kucice vec zauzete.’’ Nasmejali smo se. ‘’E, a imamo samo dve kucice, a tri para su otisla. Mislis da su neki zajedno?’’, upitala sam. ‘’Ma ne… Verovatno su se snasli.’’ Nakon nekog vremena smo otisli I dosli do kampovalista. Milica I Sergej su bili ispred, zagrljeni na deki. ‘’Ej, dosli ste!’’, rekla je Milica radosno I radoznalo. ‘’Da.. gde su ostali?’’, upitala sam. ‘’Maja I Nevena su u nasoj kucici, a Boris I Davor u svojoj.’’, Milica je rekla. Sergej je dodao: ‘’Zar ih ne cujes kako hrcu? Umorili se momci od plivanja danas, hahahah… E a mogli bi I mi na spavanje, sutra treba jos plivati, a Milane?’’, nasmejao se Sergej nakon cega su on I Milan otisli u kamp kucicu. Ja I Milica smo usle u svoju. Krevet sam delila sa Milicom, a preko puta su spavale Nevena I Maja. Posteljina je vec bila izguzvana, bilo je par fleka I dve istrosene maramice. Skontala sam da je to sperma. Ispostavilo se da su se Davor I Maja kresnuli tu, u muskoj kucici su bili Nevena I Boris, a Milica I Sergej su to napravili u zabacenom delu plaze, u plicaku. Milica je pricala kako je jahala Sergeja, I kako je lepo jebati se u moru. Bilo mi je neprijatno jer sam jedina ja ostala nejebana, ali nisam bila spremna za izgubim nevinost.

Proslo je par dana, moje prijateljice I Milanovi drugari su se dekali gde god da su stigli I u koje god doba dana I noci. Oci su im svetlucale, a osmesi od uva do uva, kao das u na drogama. Tri veceri pred polazak drugarice su mi rekle da momci zezaju Milana jer me nije ‘’ubo’’ I govore mu da je nesposoban. Bilo mi ga je zao, ali I drago sto ne laze da me je jebao.

Iduceg dana, ja I Milan smo bili na plazi, okruzeni mnogim ljudima. Ljubili smo se. Posto je bilo vruce, otisla sam po kremu za suncanje. Medjutim, kada sam dosla do nase kucice, primetila sam da se lagano ljuljuska. Znatizeljna, otvorila sam vrata. Imala sam sta I da vidim. Davorovo golo dupe kako odskakuje dok jase Maju. Maja je stenjala, bili su znojavi. Brzo sam zatvorila vrata I u souk stala ispred kucice. Par sekundi kasnije, kucica se zatresla u par navrata vise nego pre, I onda je stajala mirno. Sela sam na stolicu na rasklapanje. Nisam mogla da verujem sta sam videla. Minut, dva kasnije, otvorila su se vrata. Prvi je izasao Davor, a ja sam buljila u njegov sorc za kupanje, videlo se da mu se kita jos nije skroz spustila. Kolena su mu bila crvena, verovatno zato sto su mu bila oslonac dok je jebao. ‘’Ej mala, jesi dobro?’’, rekao je nasmeseno. Maja je izasla, zakopcavajuci kupaci. ‘’Koliko dugo si tu Natasa?’’ – ‘’Sad sam dosla… po kremu..’’, promucala sam. ‘’OK, unutra je. Samo pazi nered je, bolje da ne ulazis. Pocisticu ja, idemo mi da se okupamo.’’, rekla je, a onda se uhvatila sa Davorom za ruku I otisla. Usla sam, I nasla kremu. Plahta na krevetu je bila zguzvanija nego inace, I sada su bile tri maramice. Osetio se miris sperme, picke… ukratko miris zestoke jebacine. Sela sam na svoj krevet I sve to posmatrala. Skinula sam gace, gledala u svoju obrijanu picu koja je odavno vapila za kurcom. Gurnula sam dva prsta I nenormalno me zabolelo. Tiho sam vrisnula I odmah ih izvadila. Nikad pred nisam to uradila. Odlucila sam da je vreme da I ja to uradim – da se pojebem. Izasla sam iz kucice, otisla na plazu, uhvatila Milana za ruku I dovela ga u kucicu. Gledao me je zbunjeno. Zakljucala sam vrata, nisam htela da nas neko uhvati kao ja Davora I Maju. Kupaci sorc mu je jos bio vlazan. Skinula sam kupaci I legla. Prvi put sam gola pred muskarcem. Videla sam da mu se dize. ‘’Hoces da… vodimo ljubav?’’, rekao je iznenadjeno, sa osmehom na licu. ‘’Da..’’, odogovorila sam tiho. ‘’Ali… Nevina si.. Ne zelim da te povredim, mnogo mi je stalo do tebe.’’, rekao je. Bilo mi je drago sto je tako obziran, ali bila sam previse napaljena da bih sad odustala. Zelim ga od prvog dana, a mozda ga vise nikada necu videti. ‘’Milane, volim te.. Zelim to uraditi s tobom. Sto pre to obavimo, moci cemo da uzivamo vise. Znam da prvi put mora da boli, ali nisam prva zena na svetu koja ce izgubiti nevinost. Zato te molim, nemoj stajati, samo ces mi produzavati bol I onda cu se jos vise bojati.’’, skupila sam snage I rekla to. Milan je skinuo sorc. Imala sam sta da vidim. Kurac mu se jos nije bio skroz digao, ali bio je OGROMAN. Imao je sigurno 20 cm, a tek sto je bio debeo, takodje je imao ogromna jaja. Neverovatno. Prepala sam se kako ce to da udje u mene. Poceo je da ga nadrkava I uskoro je bio u punoj snazi. Legao je preko mene, I poceo da me ljubi. Bila sam sve napaljenija. Bilo je podne, i u kucici je bilo sve toplije. Milan mi je gurnuo jezik u usta i istovremeno kurcom kruzio oko moje pice. Drhtala sam. Uzeo je kremu za suncanje. ‘’Sta ce ti to?’’, upitala sam. ‘’Pomoci ce nam da smanjimo bol. Posluzice kao lubrikant’’, rekao je, I poceo da natrljava kremu oko ulaza u mene, I po svojoj kiti. ‘’Ako te bude previse bolelo, stacu’’, rekao je. ‘’Ne… nastavi ma sta god da bude.’’, odlucno sam rekla, znajuci da nece tako lako ta stvar da udje u mene. Rasirila sam noge najvise sto sam mogla (to su me drugarice savetovale). Posmatrala sam Milana, kako leze u polu klececi polozaj, I naciljava svoju kurcinu ka mojoj nevinoj pickici. Prislonio ga je. Poceo je pomalo da prodire. Par milimetara, vec me je zabolelo. Uzdahnula sam. Naslonio se preko mene, noge su mu I dalje bile u klececem polozaju, dok mu je kurac bio tek na ulazu, ni glavic jos nije usao. ‘’Uhvati me cvrsto nogama oko struka’’, rekao je. Uradila sam to I obavila ga nogama. Gurnuo mi je jezik u usta I pod laganim pritiskom poceo da ulazi. Nenormalno je bolelo, htela sam da vristim iz sveg glasa, ali nisam mogla jer mi je Milanov jezik bio u ustima. Nije stajao uopste, samo je gurao. Osetila sam kako mi nateze himen I kako on odjednom puca I kurac kao da lakse ulazi, htela sam da vrisnem iz sveg glasa, zarila sam nokte duboko u Milanova ledja, krv je pocinjala da tece iz moje pice. Suze su mi krenule na oci, I preznojila sam se. Usao je skroz. Jedva sam disala. Ta ogromna kurcina je bila u meni. Toliko me bolelo. Nisam ocekivala toliku bol. Shvatila sam da jos uvek grebem Milanova ledja. Izvadio je jezik iz mojih usta I pitao me jesam li dobro. Jedva sam rekla da jesam. U njegovim ocima se videlo da je spreman da pocne da me razradjuje, jer je blokadu probio. Polako je poceo da se pomera gore dole. Bolelo je. Mnogo je bolelo. Tolika kurcina nikako ne bi smela da oduzima nevinost. Stenjala sam glasno. Milan me je ljubio, a ja sam ga I dalje grebala. Znojili smo se. Ritam je postajao sve brzi. Bila je to slatka bol. Izgubila sam pojam o vremenu, htela sam das to pre bude gotovo. Mislim da je proslo izmedju pet do deset minuta. Milan je ubrzao I naglo ga iscupao iz moje picke. To me je jako zabolelo, ocekivala sam da ce biti nezniji, ali nije ni mogao, mora da svrsi. Kurac je poceo da trza I sperma je spricala po celom lezaju, po meni I po njemu. Kurac I jaja su mu bili umazani krvlju. Ja sam takodje bila sva krvava. Moja pica, dupe, carsav. Milan se srucio pored mene. Kita mu je olabavila, ali je I dalje bila ogromna. Seo je na lezaj I dohvatio papirne maramice. Poceo je da brise spermu, sa mene I sa sebe. Uzeo je jos jednu I obrisao kurac I jaja od krvi, koliko je mogao. Zatim je poceo da brise mene. Lezala sam I dalje rasirenih nogu, osecajuci ogromnu prazninu. Peklo me je. ‘’Jos krvaris’’, rekao je. ‘’Imam ulozak, stavicu ga..’’, prosaputala sam. ‘’Volim te’’, rekao je. ‘’I ja tebe’’, odgovorila sam. Noge su mi drhtale. Gledala sam u Milanovo lice. Blistao je, kosa mu je bila sjajnija, oci su se caklile, a osmeh mu je bio lepsi nego ikad. Rekao mi je da I ja blistam. Lezali smo tako neko vreme, a onda je neko dosao. Milan je navukao sorc, ja sam obukla kupaci, I otvorili smo. Nevena je htela da uzme nesto. Sve joj je bilo jasno. ‘’aaa… Milane… trebaju te momci nesto’’, rekla je, gledajuci u Milanove ogrebotine po stomaku I ledjima. Milan me je poljubio I otisao. Nevena je usla I poljubila me. ‘’Cestitam macko, sad si zena!!!’’. Uskoro su dosle I Milica I Maja. Ispricala sam im kako je bilo. Osecala sam pritisak medju nogama, ali rekle su mi da je to normalno. Ja I Milan smo vodili ljubav jos 5 puta u toku ta dva dana. Celo vreme je bio pazljiv, jednom sam mu I pusila. Bolelo je, ali svaki put manje. Nije on kriv sto je obdaren. Nakon toga smo otisli svi svojim kucama, a ja I Milan se jos uvek cujemo preko facebooka. Eto, to je moja istinita prica. Hvala sto ste citali.
Pusa, Natasa <3

Added (20 Jul 2011, 1:07 PM)
---------------------------------------------

Madjarica mlada istinita prica
[color=red]

Radila je u istom turistickom mestu u Austriji gde i ja.Ja kelner u hotelu a ona je bila konobarica u
kafee-piceriji.Svratio bih cesto posle napornog posla i uz pice-dva,pario oci na te perfektne obline plave Madjarice.Nekako se vremenom privikla na te moje ceste dolazke,pa kad nebih dva dana dolazio tuzno bi me pitala gde sam bio.Tako se i ja priviknuh na nju,pricali smo o svemu,ulazeci na trenutke i u price o nasim privatnim zivotima.Nasli smo se i na fejsu i u sitnim satima nastavljali nase price.
Oboje smo bili zauzeti,ali su nam partneri ziveli dalje od tog mesta.Imala je 25 a ja 40 godina.Na prvi pogled
ljudi bi pomislili da smo u vezi,a mi nismo ni dotakli jedno drugo mada sam imao osecaj da to zelimo oboje.
Te veceri lokal se nekako naglo isprazni a nije bila ni ponoc.Iznenadih sam sebe kad je upitah da izadjemo negde na pice a jos se vise iznenadih kada mi bez razmisljanja odgovori- ok,zasto da ne.
Tada prvi put razmenismo i telefonske brojeve da bismo se culi za nekih sat vremena kada budemo oboje spremni za izlazak.Osecao sam se zbunjeno ali i srecno u isto vreme,obozavao sam kada se tako nesto dogodi spontano, neplanirano.Tusirao sam se obracajuci posebno paznju da lepo isperem moju kitu,mada ni sam nisam znao sta mogu da ocekujem od ovog izlaska.
Obukao sam se prilicno svecano,prsnuo se malo parfemom i seo za lap-top ocekujuci poziv.Posle kraceg vremena se i to dogodilo i rece mi da dodjem za 10 minuta.
Pojavila se u napadno kratkoj beloj haljini,sa dubokim dekolteom i ja videh da je sad na meni da izaberem lokal gde cemo izaci.Rekoh joj da cemo se voziti jedno 40km,nasta se ona nije bunila.Bilo joj je sve jedno gde, kao da smo imali sve vreme ovoga sveta na raspolaganju.Pouzdano znam da nije nigde izlazila, osim kada je bila slobodna a dodje joj decko u posetu,pa se nekako osecalo njeno zadovoljstvo sto je izasla.Gledao sam kraickom oka te obnazene nogare,zeleo da spustim ruku,dotaknem,ali sam se tesio da cu to uraditi u povratku.
Lokal je bio prepun,jedva smo se smestili u jednom cosku za viseci sto.Mnostvo ociju je setalo po njenom extra telu skockanom u tu usku,kratku haljinu i osecao sam zavist muske populacije sto je bas izabrala mene.A ja, ja sam se osecao veoma nelagodno mada sam pokusavao da vladam situacijom i normalno se ponasam kao i da nije ona pored mene.
Narucih nam odmah duplo pice,mislio sam da nas to malo opusti.Oko nas se stvori mnostvo muskaraca sevali su pogledi ka njoj.Jedan,visok,sa sesirom na glavi, se cak usudi i da joj pridje sapnuvsi joj nesto na uvo.
On ode ka sanku a ona sva srecna mi se pohvali da je dobila kompliment da je najlepsa u lokalu.Nasmejah se tome a u sebi sam kipteo od besa videvsi da je to njoj bas prijalo.
Uskoro eto njega opet,nosi nam svima pice.Sta sam mogao,uzeh i nazdravismo.Drmusali smo se tako u ritmu muzike pa dodje vreme da sad ja odem po pice.Razmisljao sam sta li sad rade kad ja nisam sa njima ali uskoro dodje i on do sanka da bi zatrazio olovku i papir.Dok sam cekao pice videh da upisuje verovatno svoj broj telefona a nije mi bilo tesko da pogodim kome je namenjen.
Vratih se pre njega do Madjarice i ona mi sva ushicena rece da ovaj tip ima svoj kafe u ovom gradu i da ce joj dati broj telefona da mu se javi ako je zainteresovana za posao.
Video sam ja da je i te kako zainteresovana ali ne samo zbog posla.Iskoristih priliku da je malo pomazim po ramenu i ledjima,kao da sam se plasio da ce mi je uskoro neko oteti zauvek.Nije se bunila ali ja ipak vratih ruku i prihvatih se case.Onaj sesirdzija se upravo pozdravljao sa nekim ribama,ljubio ih,jer su se spremale za odlazak.Moja saputnica je to malo ljubomorno promatrala a ja pomislih da sad verovatno vidi sa kim ima posla.
Vrati se on do nas,a plavusa se smeje, zraci srecom…Bogami ova se zagrejala nacisto,pomislih tuzno u sebi.
Pocese njih dvoje neki prljavi ples kao da se znaju godinama a ja postah svestan da gubim nesto sto u stvari nikad nije ni bilo moje.Pa da, smeta mi sto moja poznanica flertuje sa nekim a u stvari izmedju nas ni nema niceg vise od drugarstva.Sa tim logicnim razmisljanjem polako umirih sebe ali ona je u mojim ocima sada bila samo jedna lepa kurvica sa kojom i da nekad hoce,ja nebih bio nikada.
Pozvah kelnericu da platim sta smo imali do sada a diskretno upitah Madjaricu sta ima u planu,ostaje ili se vraca samnom nazad.
-Pa idem sa tobom,odluci ona brzo kao i uvek,ali sam mislila da ostanemo jos malo,evo ja cu da platim jednu rundu.
Pristah i na tu njenu rundu,malo boljeg raspolozenja, jer ce ona ipak samnom nazad a ne sa ovim morao sam priznati, zanimljivim tipom.
Prvi pruzih casu da nazdravimo,vidno boljeg raspolozenja.Stvori se odnekuda do nas mlada crnkica,uska maica je ocrtavala te male sisice sa bradavicama na gotovs.Pomislih odmah da je tako pijana bas lak plen za olose u lokalu i imao sam neku zelju da je nekako zastitim.Napravih malo mesta da pridje mom visecem stolu ali nju to nije interesovalo.Zapravo razlog njenog dolazka je bila ponovo plava Madjarica.Gledala je direktno u oci,mesala pred njom,nasta se Madjarica samo smesila zadovoljno ali totalno nezainteresovano.Serirdzija takodje poce da mrda pred njom,malo je dodirivao svojim snaznim telom ali ona je na to bila mrtva hladna,nju je interesovala plavusa.Savi se ka njoj,nesto joj je pricala u vrat a ruke drzala k sebi da nebi na neki nacin uvredila Madjaricu.Moja prijateljica se smejala i usput odrecno vrtela glavom.Crnka slozi neku tuznu facu uvidevsi da je nece smuvati i kako je dosla tako i nesta u guzvi lokala.
-Jel lezbo? Iskoristih ja priliku da nesto upitam.
-Da,i zamisli ima tu jos tri drugarice i zeli da podjem kod njih na privatnu zurku.
-Haha,nasmejah se malo usiljeno,kakva lujka,a pred ocima mi se nije skidala slika njenih ispupcenih bradavica.
Bilo je tu jos zanimljivih ribica raznih generacija ali nekako nisam imao volju da ih osmotrim,kao da cu time da uvredim moju koleginicu.
DJ je birao sve bolje stvari, davao mu po volumenu i masa se bas ludo zabavljala zajedno sa sesirdzijom i Madjaricom.
Ona je lagano kretala svoje telo,rekao bih profesionalno,a ipak je uspela oko sebe da pali i zari.Rukama je povremeno popravljala svoju haljinu a u stvari je sama sebe tako dodirivala po telu,dovodeci kauboja do stanja napetosti.Ja sam se vec odavno predao i cekao sam kraj ove price nadajuci se da cu na kraju biti pobednik, to jest da cu je odvesti odavde i kauboja ostaviti suva kurca.
Ali i on je bio jeben igrac,sve se vise pripijao uz nju i verovatno je mogla da oseti na svojim bokovima stepen njegove zelje.
Kraj nas se nasla konobarica i on naruci tri tekile.Ja odbih zbog voznje ali to niko nije ni cuo.Kada je pice stiglo on ukrsti ruke sa plavusom i popise na ex a ja joj i moju tekilu ustupih nasta se ona nije bunila.Oci su joj sijale sto od alkohola,sto od svih ostalih desavanja i nije davala nikakve nagovestaje da cemo uskoro kuci.
Kauboj poce sve cesce da komunicira samnom,sto pogledom,sto nekim nevaznim pitanjima,kao da je zeleo da me pridobije za prijatelja.Nije on mutav,pomislih u sebi,video je da sam mu ja jedina prepreka jer je vozim nazad.
Ode ona u Wc i onda on poce da mi soli pamet…
-A sta mislis da je ostavis kod mene pa cu ja sutra da se pobrinem da se ona vrati nazad?
-Ne,ne dolazi u obzir,bio sam odlucan,samnom je dosla i samnom se vraca.
-Ma to je ok,ali…vidis kako se napalila,njoj treba sex,ili mozda ti planiras da je kresnes?
-Pa to nebih znao da ti odgovorim,videcemo…
-Ali i ja sam se napalio i…moram da je kresnem,a ona mi je rekla da zeli isto…Ili,ako hoces,mozemo i zajedno, rece kao da je to najormalnija stvar slegnuvsi ramenima.
Nisam nista odgovorio jer se Madjarica upravo vracala usput mesajuci u ritmu neke salse.Gledao sam je tako jebozovnu a ideja mog nemilog prijatelja mi nije izlazila iz glave.Dj na mikrofon objavi tri zadnje pesme i uskoro je sledio fajront,bilo je skoro 6 sati.Videh joj na licu nezadovoljstvo zbog toga,kao da je zelela da se ova noc ne zavrsi nikada.Zapalila je cigaretu gledajuci cas u njega,cas u mene.Trebali smo joj obojica ovog jutra,ja da je vozim kuci a on je verovatno trebao da je izjebe,kao da nije mogla da se odluci sta da radi.
-Imam jedan predlog i molbu,izusti kauboj vadeci zadnjeg aduta.Zeleo bih da ti pokazem moj kafe a mogli bi jos po nesto da popijemo,sada je gledao u nas oboje.
Nismo odgovarali ni jedno pa on prekide tajac…
-Hajde ucinite mi tu cast,budite moji gosti ovog jutra,a?
-Pa neznam,neckala se plavusa,vec je kasno,moj drug hoce vec odavno kuci,rece privivsi se uz mene a rukom me obavi oko struka.Osecao sam njeno telo pripijeno uz mene i neki mrak mi pade na oci.Ne ostah joj duzan i svojom rukom opipah njena ledja,struk pa malo dodirnuh i guzove.Tu je bio kraj,osetih da mi bokserice postaju tesne.
Ne bese ni kauboj lenj,privi se i on uz nju ali vise od napred.Desnom rukom je sada i njega obgrlila oko pasa i nasla se u nekom sendvicu izmedju nas.Okrenu se sada ka njemu,ipak joj je on bio izbor za nocas,ali nisam se bunio, njena guza se nalazila na mom medjunozju i cak je mesala u ritmu poslednje pesme za nocas.
Navila se ka njemu dok joj je on nesto saputao a zauzvrat je njena izbacena zadnjica bila samo moje vlasnistvo.
Mrdao sam sada i ja uz ritam muzike,ceskajuci joj tu sexi guzu mojim ispupcenjem na farmerkama.Bez imalo srama je rukama uhvatih za bokove da bih je bolje privio uz sebe.
Nije se bunila i bila je stvarno steta sto se pesma zavrsila,svetlo se upalilo i mi se nemilo razdvojismo iz tog carobnog sendvica.
I? Idemo li na po jedno pice u moj kafe? Upita kauboj nekako pobedonosno,kao da je sada bio siguran da nas je oboje ubedio.
Ona pogleda u mene,ja slegnuh ramenima i on rece konobarici da pozove taxi.
Tu sam opet bio u malo podredjenom polozaju jer se njih dvoje strpase pozadi a ja sedoh napred, ali on je nesto pricao sa svima nama tako da se pozadi nije puno toga desavalo u mom odsustvu.
Kafe je bio extra,koliko sam mogao da vidim uz svetlost par prigusenih lampi.Usao je u sank,upalio muziku,spremao led i flasu sampanjca,a Madjarica je pogledom sarala po lokalu vidno odusevljena.Sede ona na barsku stolicu posmatrajuci kako to buduci gazda priprema pice a ja stadoh iza nje a rukama poceh da joj masiram ramena.Obori glavu na dole pokazujuci da joj to bas prija.Spustao sam se preko ledja do guzova pa ponovo se vracao na ramena.
Ode kauboj u WC,rece da se plakne,namignuvsi joj u prolazu.Tu ti ja vec bogami navalih pa moji prsti pocese sve cesce da dodiruju i te predivne sisice,pa i butine i mislim da sam tada malo i spricnuo u moje bokserice.
Elem,prekide nam tu masazu kauboj koji se vrati iz toaleta,dodje u sank da prenese pice u kozni separe a tada i plavusa ode u toalet.Vidim da ljudi drze do higijene pa sam posle nje i ja otisao da ga malo plaknem u lavabou.Dobra ideja,pomislih,videvsi glavic sav sluzav od sperme,ona masaza me je jebeno popalila.
Vratio sam se i preko dva stepenika prisao tom prelepom separeu u uglu kafea.Tu nije bilo ni jednog prozora pa nas niko nije mogao sa puta videti.
Otvori on sampanjac,odlete pampur u plafon a pena krenu iz flase.Spretno je svaku kap sacuvao naspevsi nam u case.Kucnusmo se,otpismo po gutalj i on odlozi casu i zavali se u jedan ugao separea.Za njim ostavi casu i ona i skoro skoci na njega.Ostavih se i ja case i rukama nastavih gde sam malo pre stao.Sada su joj ramena bila daleko napred tamo kod njega a ja sam masirao ono sto mi je bilo pri ruci.Guza joj je bila vecim delom na sedistu pa nisam mogao da je lepo obuhvatim,ali zato sam jo mazio te divne nogare butine…
Cuh zveckanje kaisa njegovih pantalona,oslobadjala ga je viska odece ali je prstima nogu skidala svoje cipele a vec u sledecem trenutku se ispenjala na koznu garnituru,smestivsi se na kolena a guzu istrcila ka meni.
Uh,prestao sam da disem od prizora a kad sam joj zadigao tanku haljinu oslobodivsi zadnjicu,jedva sam dolazio do vazduha.
Cuo sam kad je kauboju smakla farmerice dovoljno da prione na posao,ali sam video samo tu prelepu guzu.Sirio sam te polulopte posmatrajuci kako tangice nestaju u tom orosenom procepu.Po prvi put ukljucih i svoje usne u ovu igru i poceh da joj ljubim svaki milimetar tok predivnog dela tela.Uzivao sam,ljubio sam je,uzbudjivala me ta razlika temperature njenih hladnjikavih guzova i vreline koja je bivala sve jaca sto sam bio blize tom uzarenom procepu.
Cuo sam kako sve glasnije uzdise dok je palacala i pusila kauboju.Na osnovu tih uzdaha odusevljenja bio sam siguran da je bila i te kako zadovoljna njegovom alatkom .
Poce da me proganja crv sumnje da je on mnogo bolje obdaren od mene,ali te misli odagnah brzo jer sam prionuo na vazniji posao.Pomerio sam joj guzove i tangice u stranu i uskoro joj jezikom rovario po vreloj,vlaznoj pickici.
Mmmm,bila je preslatka, prelepa,tako podantna,nekako je njena mackica saradjivala dok je moj jezik ispitivao ulaz u rajske odaje.Onda sam usnama obradjivao vec nabrekli klitoris a vrhom jezika maltretirao to zrnce dovodivsi je sve vise do ludila.Prikljucih u igru i srednji prst i kad sam poceo sa dva prsta da je jebem,ona poce da ispusta prve potmule krike zadovoljstva.
Bila je spremna vec odavno i resih da je vise ne drzim u neizvesnosti.U par sekundi otkopcah pantalone,smakoh ih zajedno sa boksericama do kolena,prosetah par puta kozicu i lagano ga smestih u grotlo vulkana.
Kuku kad poce Madjarica da cvili od uzitka,ma ova je uzivala u seksu kao ni jedna ranije.Guzom poce da mesa kao mesalica,pa napred nazad,jedva sam hvatao taj pomahnitali ritam.Cuh da kauboj jauknu na trenutak,sigurno ga je zubima malo gricnula u transu.
Uzdigla se malo jer je kauboj hteo da se izvuce ispod nje i ustane.Dok je na pod svlacio farmerice ja sam zanemeo od prizora.Covek je bio nagradjen od Boga samo tako,ma rasni pastuv bi mu pozavideo a kamoli ja.Poceh da ispadam iz ritma, koji je plavusa besomucno nametala a sledeceg trenutka ispadoh i iz pickice i ubodoh je negde izmedju dva otvora sto za mene bi bas bolno.Nekako sam gubio volju za seksom kraickom oka posmatrajuci taj njegov jarbol kako se klati ponosno.On stade uz njen bok a rukama joj rasiri guzove da bih bolje i dublje ulazio.
Ne,nije mi vise prijalo kao u pocetku,zelja se smanjivala a sa njom cini mi se i moja kita.Uze kauboj svoj pendrek i poce da je udara sa njim po guzi bez imalo stida od mene.Usporih ritam i pogledom ga upitah hoce li sad on.Umesto odgovora uhvati parabelu u saku,jednom rukom drkajuci a drugom joj odvoji guzove od mene i okrenu ka sebi.Klecela je i dalje izbacene guze na milost i nemilost konjskoj kurcini a ruke i glavu smesti na naslon separea trazeci dobar oslonac.
Poce i taj spektakl kakav nisam ni u pornicima zapamtio.Krenuo je doduse lagano ali onda sve brze,brze….zile su mu iskocile na vratu od siline i te zivotinjske zelje da je pocepa.Kuku kako se drala i vristala Madjarica…bilo je tu u pocetku i malo boli dok se njena pickica nije predala i privikla na te inpozantne mere.Drzao sam joj jednom rukom glavu da je ovaj ne nabije u zid od siline naleta,kleceo sam i tako zastitio njenim telom moju muskost od njegovih ociju.Moj se vojnik sve vise uvlacio pod kozicu od kompleksa velicine…nisam se bas osecao kao kazanova pored ovog tipa.
Izvadio ga je iz njene utrobe i okrenuo je u sedeci polozaj.Povukao je do ivice,noge podigao na ramena i krenu u toj pozi da gusla. Madjarica je zatvorila oci ali otvorila usta da bi dolazila do vazduha, a krici su bili stvarno jezivi. Pocela je i da govori perverzne reci,dahtala,groktala,plakala ali i preko svega neizmerno uzivala.Moram priznati da sam i ja uzivao gledajuci tu super kurcinu kako nestaje u Madjarici pa se odmah zatim celom duzinom pojavi da bi jos brze nestao u njoj dovodeci je do vec petog orgazma u poslednjih desetak minuta.
Pruzila mi je ruku i ja sam je cvrsto stegao u znak podrske kao da se poradja a ne seksa.Umorio se i on,znoj mu se slivao niz celo pa je resio da sad on malo sedne a da ga ona zajase.
Islo je to njoj super,imala je perfektnu tehniku jahanja ali se pritom malo i stedela ne nabijajuci se do kraja vec taman koliko je njoj prijalo.On je kulirao to njeno jahanje neko vreme,uzivao je i on ali ipak nista dok jaja ne sljepkaju po guzi.Svojim rucerdama joj steze guzove i poce da je nabija na sebe u besomucnom ritmu.Bilo me je strah da ako mu ispadne taj kolac napolje i ne pogodi je u tu pocepanu picku vec negde pored,da moze da dodje i do povrede.
Ipak je usporio ritam i posle pola sata prvi put nesto progovorio:
-A kazi mi,jesi li probala i u guzu?
-Sta?Usplahireno i jos uvek zadihano kliknu Madjarica.-To cudo neces sigurno da mi trpas u dupe,ok!
-Ma ok,nisam ni mislio ja,bar ne za prvi put…mislio sam da ti ga tvoj kolega nabije u bulju pa ono kao sendvic i to…ali nema veze ako nece..
-Ne, za ovo jutro mi je dosta seksa,ako mozes svrsi,ajde seceru,volela bih da me napunis spermom…

Sto se mene tice ni meni nije vise bilo do seksa, pravi razlog nisam tacno znao ali mislim da je to bilo prisustvo drugog muskarca i jos uz to nenormalno obdarenog.
Zavrsna poza je bila klasicna,ona se ispruzila a on se strovalio na nju,jedna noga joj bila spustena na pod a druga podignuta na naslon separea.U pravom smislu reci je rascerecio a onda krenuo maksimalnom snagom da je razvaljuje da sam se vec brinuo za nju.Poceo je sad i on da grokce i frkce a za nju vise nebih da trosim reci.Mislim da su napolje i prolaznici morali da cuju tu vrisku i urlanje pomahnitalih ljubavnika.I kada sam vec pomislio da ce on tako jos ko zna koliko dugo da izdrzi,njegovo glasno ah,ah,evo,ideee….i krenuo je da se nabija u nju sa prekidima i da sprica tamo negde duboko,duboko…

Vozio sam normalnom brzinom auto-putem,nisam imao razloga za zurbu a i da ne navucem jos i policiju na vrat.Udobno se zavalila,dremala izmorena,haljinica se podigla i otkrivala te predivne noge.Nije vise imala ni carape na njima,bacila ih je jer su popucale u onom separeu.Poneka plava dlacica je svetlucala,jutarnji suncevi zraci su je milovali.
Desnu nogu savi u kolenu i podize na sediste,tako da golo bedro sevnu pred mojim ocima.Spustih desni dlan na njeno blize koleno i lagano sam je mazio prstima.Oci su joj bile zatvorene,prijalo joj to mazenje.
-Zamisli…svrsila sam deset puta sa onim manijakom…ne mogu da verujem…
-Pa super…sad ti nece pasti na pamet sex bar nedelju dana,haha..
-Ma kakvi nedelju,mesec…a ti?Ti niti si svrsio niti si se najebao..eh misicu moj,izvini stvarno za sve..
Ruku je sad ona spustila na moju preponu nedaleko od moje vec poludignute kite.Setala je prstima dok nije napipala tvrdi glavic.
-Ha,pa ti imas erekciju misicu?
Umesto odgovora,ruku koja je do sada pocivala na njenom kolenu sam premestio na njeno medjunozje.Mazio sam joj nezno klitoris saosecajuci sa njenom mackicom kroz sta je sve prosla.I njeni prsti postase konkretni i poce da mi steze zilu preko pantalona.
-A da ti ga popusim dok vozis a?
Nisam odgovorio vec sam dva prsta zario u njenu pickicu.
-Otvorila mi je slic pantalona i dignuta kita lako izlete ka volanu.Nezno je jezikom palacala po rupici glavica pa onda krenu i sve dublje da ga guta.Noge su mi podrhtavale i vec sam gubio koncentraciju za saobracaj.Odlucih da to ipak prekinem jer mi se mesalo zadovoljstvo sa nervozom.Podigoh joj nezno glavu sa mog krila rekavsi joj da silazimo sa autoputa a kroz naselja stvarno nema smisla da mi dudla.Nasmejao sam se usput a ona nekako snuzdeno zauze svoje sediste.
-Ulazili smo u nase mesto i videh da je kafanica na ulazu vec otvorena.Usporih i upitah je:
-Hocemo li na po jednu kaficu?
-Moze odgovori,mada se videlo da bi radije u krevet na spavanje….

Added (20 Jul 2011, 1:08 PM)

Ivanino Iskustvo Posle Ekskurzije

Posle dozivljaja sa Markom,Boskom i Bojanom usledili su drugi,sada sam sigurna da sam ih ja privlacila svojom zeljom.Exkuzija,mala matura,kraj osmog razreda.Nocenje u Beogradu.Posle vecere sa drugaricama izasle smo da prosetamo,uzbudjene kao i sve maturantkinje na ekskuziji.Popivsi po neku votku ,u meni se javila ogromna zelja za nekim.Mislila sam da je to Marko.Rekoh drugaricama da idu u hotel ,da cu ja telefonirati usput i doci,Da mirno mogu spavati Iako se zna da nema spavanja.Zelela sam cuti Marka.Pozvala sam ga i posle kraceg razgovora rekla da idem u hotel.Neki mladic u blizini govornice,pitao je “ekskurzija,je li mala?”Da odgovorila sam i pitala kuda da krenem za hotel.”pokazacu ti”Posli smo bio je zabavan da sam se slatko smejala.Nasli smo se u meni totalno nepoznatom delu grada,sporedne ulice…”pa gde je hotel”pitala sam malo se pribojavajuci.”Izvini,samo da svratimo do jednog prijatelja trebalo je jos ranije da uzmem nesto od njega ,ali sam se sa tobom zadrzao,pa idemo do tvog hotela,tu je blizu ne brini.”Imala sam utisak kao da je zbog mene negde zakasnio,htela sam mu to uciniti,ali je vec bilo dosta mracno i nije mi bilo bas svejedno.Pa ipak,usli smo zajedno u jednu veliku zgradu.Dosli do stana.Otvorio je mladic nasmejanog i isto tako prijatnog lica.Usli smo unutra.Bilo je tu jos dvojice njihovih drugova.Spremali su se za izlazak u nocni zivot,sva cetvoprica.Moram priznati da su svi bili jako simpaticni i pazljivi.Rekli su da me hoce ugostiti i da njihov izlazak vise nije bitan.Koliko mi je bilo prijatno toliko sam se pocela brinuti…u nepoznatom stanu sa nepoznatim mladicima,jedva vidljivo svetlo,polumrak,tiha muzika…i na stolu votka. “Hajde da popijemo po jednu “predlozio je jedan od njih.Ispostavilo se da su studentivise zeljni provoda nego knjige.Otpila sam gutljaj koji je jos vise raspalio moje obraze.Osetila sam opustanje i prijatnost zbog pogleda koji su bili sve cesci i okrenuti prema mojim nogama i koji su pokusavali uci ispod moje suknjice.Pa ipak nije mi bilo svejedno.Popih jos malo votke,kada me je jedan od njih pozvao da igramo.Ustadoh i kako me je privukao sebi osetih na mojim bedrima njegov uzdignuti kurac.Koliko sam se uplasila,toliko sam bila uzbudjena.Cinilo se kao da nemmogu razmisljati.Sva sam se pretvorila u osecaj,osecaj pozude bez misli.u onom mraku nisam im mogla prepoznavati lica…i najednom nasla sam se na krevetu,na ledjima.Momak sa kojim sam igrala bio je preko mene.”Nemoj se brinuti samo cemo se igrati”rekao je”ako odgovoris tacno na sva pitanja odvescemo te do hotela ,ako ne moraces nekoga drugog pitati”Nisam mogla progovoriti nirec.Zavukao je ruku ispod moje suknje i svukao gacice.Skutovi suknjice ostali su zadignuti,pa iako je bio mrak mislila sam da sva cetvorica gledaju u moju pickicu.Borila sam se izmedju straha i zelje potpomognute alkoholom.On je vec otkopcao pantalone i izvadioga,legao preko mene.Automatski sam stisla noge.Polako svojom tezinom malo je razdvojio moje butineOsetila sam da ga je ugurao izmedju mojih nogu,ali ga nije mogao staviti. “podseticu te da moras odgovarati ili ce biti problema,jasno?”malo grubljim i uzbudjenim glasom je pitao.”Da”promucala sam.”prvo pitanje,kako se zoves?”pitao je ponovo sada vec nabijajuci mi svoj glavic polako u ribicu.”I..Ivana…Marko…markovic..oh..oh..”odgovarala sam izmedju njegovog nabijanja i hvatanja vazduha od straha i uzbudjenja.”koliko godina imas”ponovo pitanje.”ce…ce…cetrnaest…aaaa,jedva odgovorih jer miga je tada nabio do kraja.”kako ti se zove najbolja drugarica…?”Je…le…aaa..jele…na…”odgovarala sam izmedju njegovog sve jaceg jebanja,sve cesceg nabijanja kurca u moju mladu,jako mladu ribicu.Znojila sam se od zestokog jebanja,propinjanja…dok nisam osetila da mi je svrsio na butinama,jako,…Vec sledeceg trenutka drugi je bio na meni…i…u meni.Nabio mim ga je kao da se jedva suzdrzavao do tada,do kraja.Brzo je svrsio po mom stomaku.Na njegovo mesto dosao je treci momak,osetila sam da ima najveci kurac koji sam mogla i zamisliti,najveci i najdeblji.”u koju skolu ides?”pitao je…”Vo…vozd…vozdova sko…la…jo…”odgovarala sam primajuci vrh njegovog kurca u sebe…toliko je bio debeo da me je zabolelo iako sam vec bila itekako mokra…oooooooooouhhhhh…oteo mi se uzdah kada ga je celog nabio .Osecala sam se ispunjena kao nikada do tada…a onda me poceo jebati pitajuci”osecas li ovaj kurac?”…”daaa…daaa.aaaauh…daa. aaa.. a .a .a .a” ovi zvuci su izlazili iz mene cini se paleci ga sve vise…ubrzao je ,stegao se u grcu ,izvadio ga i svrsio mi po stomaku…toliko vrele sperme… Prisao je cetvrti momak…”meni ces sedeti na kurcu”rekao je i postavio me iznad njega.Prvi put sam bila u tom polozaju i nisam znala sta da radim…vec iscrpljena …”moze “prihvatio je drugi “neka se tebi nabija a nama neka pusi”.Tog trenutka momak ispod mene poceo mi ga je nabijati odozdo…” ne mogu …neznam …nisam nikada…”…”nisi pusila nikad?sada ces da naucis…”rece jedan od ostale trojice.Popeli su se na krevet i okruzila nas,primala sam kurac u ribicu ,jedan mi je prineo svoj kurac ustima i naredio”otvori usta”…ucinila sam to i sledeceg trenutka osetila ga do grla.Nabijala sam se na kurac svojom pickicom,uvek mi je jedan bio u ustima a dvojici sam drkala…Bila sam uplasena i napaljena kao nikada.Mislila sam da ce posle ovoga sve proci i da ce biti gotovo.Tada je onaj sa najvecim kurcem rekao”duso…moras odgovoriti na jos neka pitanja…dotle cemo jebati to tvoje slatko dupence…”i povalio me na stomak…”Nemoj,nemoj molim te,nemoj…bolece me…nemoj molim te”,zaplakala sam…”Ne”…otelo mi se opet kada sam osetila da mi necim maze guzu…”Sta ne?”ljutito podviknu…”molim te nemoj…ne mogu vise…nem.aaa…aaaaaaaa….neeeeeee…nemoooo..j…uuuuuuuuuuh…hmhh…”vec je ulazio u moju guzu,taj ogromni debeli kurac…”boo…li…..me…hmgggh..nemoj…mmmmmmmmm.mhhhmhh…jooooo…jjooj…a..jaooooooooo…”izlazilo je ia mene,dok je tvrda i ogromna kurcina pocinjala jebati moju guzu…Najvecu bol osetila sam kada ga je nabio do karaja….molila da prestane sto je njega jos vise palilo,poceo me jebati kao besomucan”kako ti se zove razredna”pitao je u vrtlogu nabijanja…”Mi….aaah…Mi…a..a..a..Mile…naa.a…”jedva uspeh da odgovorim.Sada je bol popustao i poceo se javljati uzitak a onda zadovoljstvo ,posebno drugacije neko jebanje u ribicu.Svrsio je tako snazno da je i mene protresao dok je spermom punio moju guzu.Mislila sam da cu svrsiti.I ostala trojica su me jebali jedan za drugim u moju guzu…trajalo je i trajalo…i pored straha osecala sam perverzno zadovoljstvo… Doveli su me do puta u hotel i zapretili da nesmem nikome reci…

Added (20 Jul 2011, 1:09 PM)

Moj prvi put

Added (20 Jul 2011, 1:11 PM)

Noc u planini

Moja supruga I ja krenuli smo na nas prvi, zajednicki odmor. Opcinjavale su je cvetne livade I bistri, planinski izvori.Vise volim guzve na morskim, pescanim plazama i pomislih da cu se uzasno dosadjivati, ali za Mariju bih ucinio sve!Stigavsi u hotel, otisli msmo u restoran, na veceru.Odmah sam primetio prelepu, crnokosu devojku.Nisam skidao pogled sa nje, veliki dekolte koji je otkrivao lepe grudi je mamio moj pogled!Cesto bi me obarala svojim zavodljivim pogledom...Sretali smo se barem tri puta dnevno, smesila mi se zavodljivo i nije joj smetala Marija da polize nabubrele usnice, crvene kao krv.Bese to sesti dan kada je Marija okliznuvsi se u sumi izgulila kolena I laktove, pa sam otisao da joj nesto donesem za veceru .Svratio sam u restoran na picence ali nisam sreo crnokosu devojku. Razocarao sam se, a cinilo mi se da bi zbog nje ostavio sve pa cak i Mariju! Pognute glave krenuo sam u sobu, ali u hodniku ugledah siluetu devojke, kolena su mi klecala izasdadoh kraj nje.Neocekivano me je Scepala za ruku I pozudno pocela da ljubi po vratu. Ugurala me je u svoju sobu I kao lavica se bacila na mene.Dugmad na mojojn kosulji je pucala, cepala je odecu sa mene I glasno dahtala grickajuci mi uho.Ljubola me je po celom telu dok su njene topple ruke skliznule u moje gacice iigrale se samojim nabreklim testisima...Moj veliki ud za cas se nasao u njenim ustima, sisala ga je kao veliki, socni sladoled.Milovala je moje guzove kao damesi velike jufke testa.Bradavice njenih grudi sisao sam tako strasno dok je ona dahtala od miline.Mirisale su na tek obareno sveze mleko. Drhtao sam kao ranjena zver u rukama pohlepnog lovca.Moj vlazni penis gurnula je medj vrele butane.Svom snagom sam joj zabio svoju muskost,dok mi je sisala prst...Koza joj je bila meka I nezna, grickao sam njeno izvajano rame.Zastenjao sam zer je seme jurnulo, a ona je penis zabila sebi u usta i pohlepno progutala svak spermatozoid..Lezali smo neko vreme bez reci aonda je crnokosa mog heroja ponovo stavila medj svoje velike, nabrekle grudi. Klizala ga je tamo - amo i svaki put bi ga liznula i uvukla sebi u usta. Ponovo je porastao moj junak i ona me je zajasila.Uvijala se kao zmija. Punio sam je dok je
Vristala od strasti...Krenula je u kupatilo I rekla mi zat da sto pre nestanem jer joj se vraca drugarica...Mariju sam nasao kako spava.Sutra uvece crnokosa je bila u drustvu svoje prijateljice I njenog momka, nije me ni jednom pogledala...Smeskala se tamo nekom nabildovanom momku ...A ja, ja sam bio spreman da izgubim sve, cak I ovu moju divnu Mariju koja nije bas toliko strasna kao crnokosa, ali znam da me bas voli!!!

Added (20 Jul 2011, 1:13 PM)

Nadica je sledeca

Added (20 Jul 2011, 1:14 PM)
Taj dan na poslu ,napokon sam ispunio jednu od zelja…. Počeo je jul mesec, prva sam smena, negde oko prve pauze ,otišao sam do Nadice, naklonjena maksimalno meni i mom ugadjanju osetih one poglede sa njene strane, poglede koji me svlače deo po deo…Tvoja kancelarija je bila otvorena ali ti nisi bila trenutno u firmi.Stojao sam uz ivicu stola šakama podupren, gledao papire za godišnji ,Nadica je sve agresivnije probijala moj bedem emocija,ali žensko pa još iskusno žensko…Njišući mi povećim sisama ispod tanke bluze, stežući me po ruci,kad kad me odmeri…Ustala je i prolazeći iza mene sa obe šake me prihvati za guzove.Samo osmehnuvši se ,nisam se pomerao znajući da joj pristojnost nedozvoljava više…Izmasirajući mi guzuve par puta,duboko udahnu i ode u kuhinju pričajući o poslu…Opet seda za svoj radni sto i preseče svu pricu pitanjem …”nego…Sandra i ti kako se slažete..nije loša jel tako?…ma ,nisi ti mali, da li bi ti nju nategao…???” To je bilo dovoljno da mi se počinje vidno da ocrtava kurac….I, upitala je??? odgovori sam joj da nema pojma kako bi jako i neopisivo želeo da te povalim…Na to se Nadica napaljeno i strasno nasmeja i reče da sada nema nikoga u zgradi sem Boleta koji kao da nije tu….nisam bio ni svesan na šta je aludirala, tek kada me je uhvatila za ruku i privukla sebi ,naredivši mi da se naslonim na sto guzom ,lagno raširim noge…NJene ruke šarale su svuda po mojim preponama, guzi ,grudima…sve preko odeće….samo me je opipavala…iskusno,mi odavno već sluzav kurac nadrkava jednom dok drugom masira jaja..Otvaraju se ulazna vrata i začusmo tvoj glas…Nadice se trže, sede u stolicu kao da ništa nedogadja…Otišao sam napaljen ,kao zver i još tvo osmeh kada sam ilazio…Negde pred drugu pauzu,stiže mi sms sa porukom “…ispitala sam Sandru za doručkom šta misli o tebi kao muškarcu,i ona mi je rekla da često uhvati sebe kako ti blene u šlic,kako razmišlja o pozi koja je najbolje pokazala za siguran orgazam…..mislila je na to ,kako i gde bi htela najviše da ti se preda pod tvojim naletom strasti….po meni samo udji u kancelariju i ponudi joj sočne poljubce..dolazi što pre”Na tu poruku odgovaram “..etoo me idem da se malo sredim,nadam se da će joj se svideti šta joj spremamo” Oprao sam znoj sa jaja i njega i krenuo do vas…Ulayim prvo do Nadice,koja mi šapatom ponavlja “naglo,da nema vremena da vrda….odmah joj ga daj” ulazim kod tebe,miris kreme za telo me ošamutilo,sediš,lepa si, gledam te u usne, grudi, snimam ti prste,oblizujem se dok sedim preko puta tebe….razmišljam i napokon progovaram…” Sandra ,ja nemogu da izdržim više…hteo sam da te napadnem, ali nisam bio siguran tvoje reakcije….zato ti govorim da ovoga momenta ustaneš ,oslobodiš se gaćica nadlaktiš se na sto i što više ,šire isturiš guzu…želim te..ma reci ti kako samo da te osetim …” Prstima nežno miluješ miš,nesvesno oblizuješ usne ,pogledom mi daješ do znanja odobravanje…Ustaješ,stala si pred mene i laganim ritmom otkopčavas farmerice,cibzar pada,okrećeš mi leđa i uz dubok naklon svlašiš gaćice ,farmerice …oslobađaš prelepu guzu,da je ližem pogledom…korak ili dva prilaziš stolu ,procenjujes mesto,ritmicno mi guzom dižeš pritisak,otkopčavam kombinezon ,iščupao sam ga već dignutog i maksimalno tvrdog….Bez dlanova na stolu,telo poležeš guzu mi izbacuješ u smeru njega,neskidaš pogled sa glavića…..uhhhhh,prstima obe šake širiš guzove ,tim potezom indirektno mi pojašnjavaš tvoju žrtvu pristojnosti,tihim glasom mi govoriš ,biraj….samo mi ga daj što pre,što dublje…Jednim skokom i preteći krupnim glavićem tvojim slatkim otvorima,spuštam se u čučanj i siroko ispleženim jezikom,kupim sukove ,sluz ,toplu i ukusnu,tako nekoliko p

882
poruka na forumu
27 382

post # 2 | 20.07.2011 , 1:35 PM

nije losa prica ova prva malo sam je procitao al mrzi me citati ovoliko biggrin

3362
poruka na forumu
80 604

post # 3 | 20.07.2011 , 1:44 PM

hvala za ovo..imas ix dosta na burek.com ja mislim... biggrin biggrin

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil

4883
poruka na forumu
294 1518

post # 4 | 20.07.2011 , 3:36 PM

Dobro, ali nemoj da reklamiraš druge sajtove ovde smile

4292
poruka na forumu
228 2087

post # 5 | 14.10.2011 , 12:04 PM

Meni je ovo malo vulgarno za ovaj satj! wacko
Znate gde imate takve priče, pa čitajte.
Trebao si pitati čita li neko, šta misli o tome, a ne postaviti ovakve priče!

514
poruka na forumu
128 1462

post # 6 | 14.10.2011 , 12:32 PM

Ova prica je ekstra,"Slucajni seks"bilo mi je dosadno pa procitah...

2446
poruka na forumu
343 2552

post # 7 | 14.10.2011 , 4:11 PM

ima dosta maloljetnika na forumu a vala nije ni prikladno, ako griješim neka administracija vrati temu nazad.
Do tada Lock + Korpa

Forum » Ostalo » Korpa » Erotske priče (Pročitajte neke erotske priče i okačite neku :))
Page 1 of 11
Search: